نتایج جستجو برای عبارت :

طرز تهیه ی اسنک مرغ

اسنک قارچ و گوشت که اسنک با گوشت و قارچ قشنگ مزه پیتزا میده و البته زودتر از پیتزا هم حاضر میشه لذا حذف سوسیس و کالباس پرضرر و جایگزینی مواد غذایی سالم هم سلامتی غذا رو تضمین می کنه هم خیلی لذیذ و خوشمزه تر هم خواهد بود.
مواد لازم برای دو نفر :
گوشت چرخ کرده صد گرمقارچ صد گرمپیاز یک عدد متوسطفلفل دلمه ای یک عدد کوچک یا نصفرب گوجه فرنگی کمینان تست هشت عددپنیر پیتزا کمیکره برای چرب کردن نان تستفلفل سیاه و زردچوبه و ادویه کمینمک به مقدار لازم

ادا
یکی از محبوب ترین غذاها در میان مردم اسنک ها هستند. این غذای خوشمزه و لذیذ می تواند یه وعده سبک باشد به شرطی که از مواد غذایی سالم در آن استفاده شود. ما در ادامه می خواهیم اسنک قارچ و گوشت را به شما آموزش دهیم. 
مواد لازم برای تهیه اسنک قارچ و گوشت
گوشت چرخ کرده ۱۰۰ گرم
قارچ ۱۰۰ گرم
پیاز یک عدد متوسط
فلفل دلمه ای یک عدد کوچک یا نصف
رب گوجه فرنگی کمی
نان تست ۸ عدد
پنیز پیتزا کمی
کره برای چرب کردن نان تست
فلفل سیاه و زردچوبه و ادویه کمی
نمک به مقدار
سلام دوستان گل و مهربونم . من قبلا همین اسنک مرغ رو با مرغ پخته ریش ریش شده درست کرده بودم . راستش نون تست گرفته بودم یه چیز دیگه درست کنم چند شب پیش  برای شام گفتم که حالا اسنک درست کنم . فرصت هم خیلی کم بود و همه گشنه . بعد تصمیم گرفتم در مدت کوتاه سریع یه شام درست کنم این شد که به این روش درست کردم بسیار عااالی و خوشمزه میشه . شما می تونید از گوشت چرخ کرده هم استفاده کنید من قبلا با کلیپ هم اسنک گوشت رو براتون گذاشته بودم . این طور بگم مواد کاملا د
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
انواع غذا های پر تنوع هستند که شما می توانید آن ها را برای مهمانی های
خود تهیه کنید اسنک را می توان با روش های مختلفی تهیه کرد . در این مطلب
از سایت علم سرا می خواهیم درباره تزیین و طرز تهیه اسنک با مرغ و کالباس و گوشت با ساندویچ ساز و ماهیتابه در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
مواد لازم برای طرز تهیه اسنک گوشت
گوشت گوساله پخته و ریش ریش شده: ۲۵۰ گرم
سس مایونز: ۱ قاشق سوپخوری
سس فلفل تند: ۱ قا
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
از سایت علم سرا می خواهیم درباره تزیین و طرز تهیه اسنک با مرغ و کالباس و گوشت با ساندویچ ساز و ماهیتابه در دسته آشپزی برای شما صحبت کنیم . در ادامه با ما همراه باشید .
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
طرز تهیه اسنک

اسنک ها از
Artist: DJ Snake | Music Name: Lean On | Genre: House/Dance | Released: 2015 | Album: Peace Is The Mission | Major Lazer – Lean On (Music Video)
هنرمند: دی جی اسنک و میجر لیزر | نام موزیک: تکیه | سبک: هاس و دنس | تاریخ انتشار: 2015 | ملیت: فرانسه و آمریکا
دانلود موزیک ویدیو گروه (دی جی اسنک و میجر لیزر) Major Lazer & DJ Snake با نام (تکیه) Lean On
ادامه مطلب
اسنک سین بیوتیک
اولین اسنک سین بیوتیک در ایران همرا به رنگ طبیعی
پفک یکی از تنقلات خوشمزه و پر طرفدار بین مردم
است. در راستای افزایش سطح سلامت محصولات, شرکت مینو شرق اولین شرکت سلامت محور در
مجموعه گروه مینو بار دیگر توانسته است با جایگزین نمودن ترکیبات مفید و
فراسودمند, موفق به تولید اولین اسنک سین بیوتیک در ایران همراه با رنگ طبیعی و
روغن حاوی امگا3 گردیده است.

سین بیوتیک چیست:
پروبیوتیک ها میکروارگانیسم های زنده غیر بیماری زا
هستند که چن
۱. ته چین مرغ + کیک شکلاتی خونگی + پنیر سوراخ سوراخ تبریز:دی + چایی آسام سیلان + اسنک گوش چرخ کرده و قارچ و پنیر + آب آلو جنگی ترش
۲. ماه رمضون تموم شـــــــــــد:حملــــــــــه:))
۳. یه عالمه عکس و فیلم حیوونای بامزه دیدم [میمونه که نقاشی میکرد^_^]
طرز تهیه دسر
۱. تیرامیسو دو دقیقه‌ای
این دستور تهیه‌ی دسر فوق‌العاده آسان است – از پودینگ با طعم قهوه، کوکی و چاشنی دسر استفاده می‌کند. تیرامیسو دو دقیقه‌ای ما پایان خوبی برای یک وعده‌ی غذایی عالی است.
مواد لازم برای طرز تهیه دسر
– ۲ قاشق چایخوری قهوه‌ی فوری
– ۲ عدد اسنک پودینگ وانیل یخچالی بدون شکر اضافی (هر کدام ۱۰۶ گرم)
– ۱ عدد کوکی ترد نازک
– ۱ قاشق غذاخوری چاشنی دسر (طرز تهیه چاشنی در بالا توضیح داده شد)
طرز تهیه:
۱. ۱ قاشق چایخوری دا
گوشت چرخ شده
قارچ
پیاز
رب گوجه
زردچوبه
نمک و فلفل و پودر سیر و پودر لیمو
نان تست
پیازها رو ریز خرد میکنیم و سرخ میکنیم. بعد رب گوجه و زردچوبه رو اضافه میکنیم.
یه تفت کوچولو میدیم و گوشت رو اضافه میکنیم. ادویه رو میریزیم.
میذاریم قشنگ سرخ بشه.
ساندویچ‌ساز رو روشن میکنیم. کره یا روغن رو با قلمو روی ظرفش میزنیم.
داغ که شد، مواد رو روی نون تست ریخته و به مدت دو تا سه دقیقه توی ساندویچ ساز نگه میداریم.
نکات:
۱. برای مواد میانی میشه از هر نوع ترکیبی اس
-من دیروز دو بار آشپزی کردم و آخرش حوصله نداشتم ظرف بشورم. به پدرم گفتم آقایی کن این ظرف هارو بشور شما. گذاشت تا آخر شب، آخر شب گفت حوصله ندارم فردا میشورم. من هم ناامید شدم. ولی امروز بیدار شدم دیدم صبح ظرف ها را شسته، برای من اسنک درست کرده، و بعد رفته سر کار. اسنک را میدانستم درست میکند، ولی ظرف ها را فکر میکردم.(خودم میدانم "میشویم" درست است نه "میشورم")
-مادرم و خاله ام دارند تلفنی صحبت میکنند و حرص میخورند. من با اینکه کامل مکالمه را نمیشنوم،
خواستم یه عکس بذارم که نشد ! خب همینجوری میگم که دارم چای میخورم و حسابی خسته ام اماااااا امروز توی دانشگاه کللللللی با شیوا خندیدیم و اصلا نمیشد اروم بشینیم. به خصوص سرکلاس پیاده سازی که اصلا جزوه ننوشتیم و فقط حرف زدیم و خندیدیم :))))  کلی هم خوراکی از بوفه گرفتیم خوردیم و شیوا هم اسنک اورده بود.
دیگهه کلی هم کار دارم که یکی دوتاشو فردا انجام میدم. از دانشگاه که اومدم شروع کردم کارامو انجام بدم واسه همینم نمازم داشت قضا میشد اما نشد خداروشکر !
اسنک کرانچی تند و آتشین چی توز مقدار 80 گرم 

برند : Cheetoz
برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.

نقد و بررسی تخصصی
چی توز یکی از زیر شاخه‌های گروه صنایع غذایی دینا است که فعالیت خود را در سال 1338 آغار کرد. این برند همواره با نماد میمونی خوشحال و پرانرژی مشهور بوده و یکی از محبوب‌ترین‌ محصولات آن چی‌توز طلایی است که با آن خاطره‌های زیادی داریم و هنوز هم جذاب و پرطرفدار است. چی‌توز همواره در تلاش است تا محصولات متنوعی تولید کند تا حتی کسانی
مصرف میان وعده
مصرف میان وعده فواید و مزایای زیادی دارد .
بسیاری از مردم به دلیل نگرانی از اضافه وزن ، میان وعده مصرف نمی‌ کنند .
اما مصرف اسنک‌ های سالم به عنوان میان وعده فواید زیادی برای سلامتی دارند .
اسنک‌ ها حتی می‌ توانند بخشی از برنامه کاهش وزن نیز باشند .
نکته حائز اهمیت این است که اسنک مناسبی انتخاب کنید ؛
اسنک سالم باید چیزی حدود 100 کالری انرژی داشته باشد و ترکیبی از کربوهیدرات ، پروتئین و چربی‌ های سالم باشد .
میان وعده را در اواسط
کافه تریا cafeteria:
کلمه کافه تریا در اصل واژه ای اسپانیایی می باشد که نمی توان آنرا از نظر سیستم کاری دقیقاً کافی شاپ نامید زیرا تفاوت هایی عملاً در شیوه و قوانین سرو مواد غذایی در آن وجود دارد گرچه از نظر سرو پاره ای از موا دغذایی و نوشیدنی شبیه کافی شاپ می باشد.
کافه تریا در واقع یک سیستم سرو غذا بوده که در آن از چیدمان میز و صندلی استفاده نشده یا در حد محدود چیدمان صورت می گیرد (کافه تریا از جهت سرویس دهی و چیدمان بسته به درجه و موقعیت مکان انوا
خوردن بلال در یک شب سرد زمستانی ، آن هم بلالی که به اصطلاح دودی شده  و عطر بویش کوچه را پر کرده باشد ، برای همه لذت بخش هست.پختن بلال هم برای خودش روش خاصی دارد که می توان با انجام اش ، بلالی به مراتب خوشمزه تر را تجربه کرد.اگه دوست دارید بلالتون خوشمزه تر باشه مطلب زیر را بخوانید !!!
فوت و فن های پختن بلال روی آتش 
بوی بلال کبابی از آن دسته بوهای آشنایی است که کمتر می توان در مقابلش بی تفاوت بود. این هم یک دستور عالی و بسیار سالم و رژیمی برای پخت
اسنک مرغ میان وعده ای مناسب برای کودکان و دانش آموزان است.
اسنک مرغ یک غذای ساده و خوشمزه و مناسب دورهمی های دوستانه و صمیمی است. البته این اسنک پیش غذا و میان وعده مناسبی هم است. برای تهیه اسنک دستگاه ساندویچ ساز لازم است. ولی اگر این وسیله را نداشتید، می‌توانید اسنک را در فر یا مایکروویو درست کنید.
مواد لازم تهیه اسنک مرغ :
نان تست: ۱۲ عدد
فیله مرغ: ۸ عدد
پیاز: یک عدد
قارچ: ۴۰۰ گرم
فلفل دلمه ای: ۲ عدد
پنیر پیتزا به میزان لازم
پودر سیر به میزان لا
این آهنگ شبی که ماه کامل شده البته وقتی تو تلویزیون نشون دادن، این آهنگه رو پخش نکردن یا شایدم من یادم نمیاد. قبل از اینکه فیلمش رو ببینم این آهنگ رو بارها گوش میدادم و خیلی هم دوستش داشتم، اما بعد از دیدن فیلمش وقتی گوش دادمش تنها حسی که داشتم، غم بود... 
 دریافت
+ برای اینکه از اون حس بیام بیرون، چندتا آهنگ کم غمگین تر می خواستم گوش بدم، از گنجشکک اش مشی شروع کردم تا آروم آروم به آهنگ تاکی تاکی دیجی اسنک برسم
 ++سیزده به داخلتون مبارک:/
حین خوردن اسنک مقداری سس می‌ریزه‌ روی تی‌شرتم. ولی سس‌ها ثابت می‌مونه، انگار ریخته باشه روی یه طاقچه. در صورتی که طاقچه‌ای در کار نیست. سینه‌ی یه مرد باید پهن و تخت باشه. ولی چیزی که من دارم فاصله‌ی زیادی با یه سینه‌ی تخت و پهن داره. تصویر غم‌انگیزیه. کاش کارگردانی بود و این غم رو به تصویر می‌کشید. غمی توأم با شرم. توی تبلیغات سایت سفارش‌دهنده‌ی غذا عکس یه احمق چاق رو گذاشتند که با ولع دلپذیری داره اسنک می‌خوره. با دست‌های سسی و خیره به
حین خوردن اسنک مقداری سس می‌ریزه‌ روی تی‌شرتم. ولی سس‌ها ثابت می‌مونه، انگار ریخته باشه روی یه طاقچه. در صورتی که طاقچه‌ای در کار نیست. سینه‌ی یه مرد باید پهن و تخت باشه. ولی چیزی که من دارم فاصله‌ی زیادی با یه سینه‌ی تخت و پهن داره. تصویر غم‌انگیزیه. کاش کارگردانی بود و این غم رو به تصویر می‌کشید. غمی توأم با شرم. توی تبلیغات سایت سفارش‌دهنده‌ی غذا عکس یه احمق چاق رو گذاشتند که با ولع دلپذیری داره اسنک می‌خوره. با دست‌های سسی و خیره به
یکی از مشکلاتی که درسال های اخیر گریبانگیر مردم شده، مصرف انواع فست فودها، گوشت گاو، مواد غیر طبیعی،‌ اسنک ها و نوشابه های رنگارنگی است که سرمنشاء انواع بیماری ها به شمار می آیند. امروزه، عادت غذایی بسیاری از مردم جامعه به استفاده از پیتزاها، سوسیس، کالباس و... تغییر کرده است،‌همچنین رواج استفاده از نوشابه های رنگارنگ غیر طبیعی،‌ گازها و افزودنی تولید می شوند، که در سبد غذایی خانوار قرار گرفته، موجب اختلالات بسیاری در سیستم عصبی افراد م

ساندویچ ساز مولینکس Ultracompact مدل SM1540
برای تهیه ی یک ساندویچ خوشمزه نیاز به یک ساندویچ ساز با کیفیت دارید تا هر چه سریع ساندویچ باب میل خود را تهیه نمایید. ساندویچ ساز مولینکس Ultracompact مدل SM1540 یک دستگاه باکیفیت از برند مولینکس می باشد که از 2 صفحه تشکیل شده که ساندویچ ها را در مکان مورد نظر قرار داده، پخته و از طعم واقعی آن لذت ببرید. البته باید تاکید نمود که این دستگاه به عنوان اسنک ساز نیز معروف می باشد.این ساندویچ ساز دارای پایه های ضد لغزش
بیشتر از هرچیزی نیاز دارم به دویدن و خنده تو راهروهای مدرسه با ری ری. گیس و گیس کشی سر سیب زمینی سرخ کرده و سمبوسه و اسنک و پفیلاهای بوفه. حتی وسط غذا گریه کردن بخاطر یه ۰.۲۵ کوفتی. مرتب کردن کتابای پانسیون ری ری. قانع کردن ری ری سر اینکه عزیز دلم ۱۸ شما بد نیست چرا غصه میخوری؟ منو ببین ۱۲ شدم دارم قر میدم . جیغ زدن سر ری ری. خالی کردن بی اعصابیام سرش. دعوا سر اینکه پاش خورده به پام و شلوارم خاکی شده :))) دعوا سر اینکه وسایلمو گم میکنه :))) 
تمام امروز
قیمت عمده زرشک پفکی و صادرات آن به آلمان 

المان از جمله مقاصد صادراتی زرشک ایران می باشد. با اینکه زرشک در دنیا کمتر شناخته شده است اما باز هم صادرات آن از ایران شروع شده است و هر ساله در حال پیدا کردن بازار های جدید می باشد.  جهت صادرات زرشک، قیمت عمده زرشک پفکی  از اهمیت بالایی برخوردار است.  چراکه بیشترین زرشک صادراتی ایران، زرشک پفکی می باشد. البته صادرات زرشک دانه اناری نیز از ایران به به برخی کشور ها همچون ترکیه و روسیه انجام می شود. ق
دلمه کباب از غذاهای هلندی بسیار خوشمزه و پرطرفدار با روش پخت شبیه به دلمه‌های رایج ایرانی است.
دلمه به معنی شکم پر از غذاهای معروف و با روش پخت آسان در سراسر دنیاست و در مهمانی‌ها معمولا به عنوان پیش غذا سرو می‌شود. مجله دلتا را امروز با طرز تهیه دلمه کباب هلندی دنبال کنید. دلمه کباب از غذاهای ستی کشور هلند است و با مواد اولیه‌ای که دارد طعم آن به ذائقه ایرانی بسیار نزدیک است. با ما همراه باشید.
مواد لازم

کلم برگ سفید و قرمز  ۲ عدد
گوشت چرخ ک
یکی از مشکلاتی که درسال های اخیر گریبانگیر مردم شده، مصرف انواع فست فودها، گوشت گاو، مواد غیر طبیعی،‌ اسنک ها و نوشابه های رنگارنگی است که سرمنشاء انواع بیماری ها به شمار می آیند. امروزه، عادت غذایی بسیاری از مردم جامعه به استفاده از پیتزاها، سوسیس، کالباس و... تغییر کرده است،‌همچنین رواج استفاده از نوشابه های رنگارنگ غیر طبیعی،‌ گازها و افزودنی تولید می شوند، که در سبد غذایی خانوار قرار گرفته، موجب اختلالات بسیاری در سیستم عصبی افراد م

سبک زندگى سالم
با رژیم غذایى سالم و فعالیت روزانه، سبک زندگى سالم خواهیم داشت.
سبک زندگى پرمشغله ى ما، اشتغال به تحصیل یا شاغل بودن و … معمولاً وقت کافى براى پرداختن به فعالیت بدنى باقى نمی گذارد. مى توانیم راحت طلبانه خود را به خوراکى هاى غیر سالم و غذاهاى آماده عادت دهیم؛ و یا اوقات فراغت خود را به تماشاى تلویزیون و پشت مانیتور کامپیوتر سپرى کنیم. اینها الان و هم در دراز مدت براى سلامتى ما و فرزند

سمبوسه یکی از غذاهای خوشمزه در جنوب ایران است که امروزه به عنوان یک اسنک یا میان وعده جای خود را در میان افراد باز کرده است.
مواد لازم
3 عدد سیب زمینی آب‌پز
3 قاشق غذاخوری تره خرد شده
200 گرم گوشت چرخ کرده
3 قاشق غذاخوری جعفری
6 عدد نان لواش
نمک، فلفل و زردچوبه به مقدار لازم
1 عدد پیاز
دستور العمل‌
پیاز را رنده می‌کنیم و با گوشت مخلوط کرده و کمی در روغن سرخ می‌کنیم.
سپس نمک، زردچوبه، فلفل و یک فنجان آب روی گوشت سرخ شده می‌ریزیم و گوشت را م
5 قانون مهم تغذیه ای برای ورزشکاران
چند وعده در روز باید غذا خورد؟
کسانی که می‌خواهند عضلات خود را پرورش دهند باید به جای سه تا چهار وعده غذای عادی شش وعده غذایی کم حجم‌تر و مفید‌تر داشته باشند. مصرف مواد غذایی با فاصله کمتر باعث می‌شود میزان کربوهیدرات بیشتری در عضلات ذخیره شود. این سوخت به صورت گلیکوژن در عضلات ذخیره می‌شود و به عضلات کمک می‌کند که سوخت مورد نیاز خود را تامین کنند. خوردن سه تا چهار وعده غذا باعث می‌شود که عضلات بدون سوخ
این روز ها در سکوت میگذرد.
و من هر روز درسی را میخوانم که با همه ی سختی اش،از تکرار عنوانش-فلسفه-هم قند توی دلم آب میشود و قلبم انگار که از آن شکلات جرقه ای ها میخورد.
هر روز پله های دانشکده را میدوم و هرچند نفسم میگیرد اما دوست دارم دانشکده ی قدیمی ِ تو در توی ادبیات"مان" را.با پله های معروف به کشندگی‌اش و حیاط دنج و سبزش که البته اغلب درش بسته است!
و امامزاده.آخ از امامزاده،پنجره هاش،سکوتش،میز لم داده در کنجش،اصلا آرامش پراکنده در جز جز مولکو
دی استات سدیم یا پیماریسین پودرسفید کریستالی با قابلیت جذب رطوبت است. این ماده به دلیل تأثیر روی قارچ ها و باکتری ها به نان نیز اضافه می شود. 

موارد کاربرد دی استات سدیم:
موارد استفاده اصلی سدیم دی استات در محصولات گوشتی، محصولات نانوایی (به منظور تعدیل pH و نگهدارندگی) و اسنک ها (به منظور طعم دهنده) است.
دی استات سدیم در محصولات میوه ای و سبزیجات کنسرو شده، محصولات دریایی، مایونز، مواد تزئین سالادها، پنیرها، چیپس ها، سس ها، سوپ ها و ... به
چرا به وزن سابقم بر نمیگردم؟ الان ۶۲ هستم قبل بارداری ۵۷ بودم چرا این ۵ کیلو کم نمیشه. دوست ندارم اینجوری باشم. دپرشن گرفتم. دلم میخواد برم باشگاه ورزش کنم ولی آدرین رو نمیدونم کجا بزارم. بچه م به مامانش وابسته ست. من نباشم لج میکنه. یه شب من و همسر عروسی دعوت بودیم پسرم ۲ ماهش بود تصمیم گرفتیم پسری رو بزاریم پیش مامان همسر و با خیال راحت بریم عروسی.
جاتون خالی رفتم آرایشگاه با آرامش نشستم یه مدل مو انتخاب کردم گفتم میخوام اینشکلی بشم. بماند که
مالتودکسترین
توضیحات
مالتودکسترین یک پلی ساکارید است که به عنوان افزودنی مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. مالتودکسترین از نشاسته توسط هیدرولیز جزئی تولید می شود و معمولا به عنوان یک پودر خشک یافت می شود. این ماده به راحتی قابل هضم است، که به سرعت به عنوان گلوکز جذب می شود و به نسبت درجه پلیمریزاسیون مقدار شیرینی متفاوت دارد. معمولا برای تولید نوشابه و آب نبات استفاده می شود. همچنین می تواند به عنوان یک افزودنی در انواع دیگر غذاهای ف

عنوان:
Eagle cross {Eagle Shifted Cross (Wave)}
ایگل کراس
--
نوعی از اجرای حرکت چارلی بر روی موانع
سطح:
اول
پیش نیاز ها:
برای اجرای این حرکت شما باید مقدمات اسکیت سواری و سر خوردن راحت را فرا گرفته و زمان مناسب برای اسکیت سواری را طی کرده و با آناتومی بدن و بیومکانیک حرکت ایگل (چارلی)  بر روی هر دو پای راست و چپ به خوبی آشنا باشید.
Eagle snake
ایگل اسنک
Eagle shift {Eagle Cross (Independent)}
ایگل شیفت

توضیحات:
این حرکت در دو حالت اجرا میشود.
ورود از سمت راست و از سمت چپ به موانع

خوردن صبحانه و لاغری

۵. smoothies نه تنها یک روش سریع و آسان برای بدست آوردن مقدار غلظت مواد مغذی هستند ، آن‌ها همچنین به عنوان یک مورد صبحانه مناسب دوبرابر می‌شوند که می‌تواند کاهش وزن را تسریع کند.
از آنجا که شما می‌توانید مواد اولیه خود را سفارشی کنید ، می‌توانید برای متناسب کردن اولویت‌های شخصی خود نوشیدنی خود را آماده کنید.
پر کردن smoothies خود با میوه‌ها و میوه‌ها با کالری پایین می‌تواند مصرف فیبر را افزایش دهد تا به شما کمک کند احساس بی
دیروز ساعت ۱ و خورده ای بعد از ظهر رسیدم...
بعد از سفری ۱۵ ساعته به اندازه قطر کره زمین...به مکانی دقیقا با ۱۲ ساعت اختلاف زمان...
اینقدر روزهای قبل از سفر پر از درگیری و اضطراب بود و شب قبل از پرواز نخوابیده بودم که تمام طول پرواز رو خواب بودم...
نکته جالب پرواز یونایتد این بود که مهماندارها زحمت زیادی به خودشون نمیدادن...مهماندارهایی مسن بدون هیچ ارایش و طراحی لباس یا ظاهر چشم گیری... تنها یک نهار ساده برای ۱۵ ساعت سفر و یک اسنک کوچک...اخر سفر هم ف
معرفی غذاهای نپال

غذاهای نپالی از کشورهای همسایه مانند هند، چین و تبت تأثیر زیادی گرفته‌اند و امتحان کردن آن‌ها را طی بازدید توصیه می‌کنیم.
برای آشنایی بیشتر با غذاهای برتر نپال در این مقاله با ما همراه باشید. آشپزی نپالی مواد اولیه متنوع، تکنیک‌ها و ویژگی‌های مختلفی را از کشورهای همسایه وام می‌گیرد، اما تاریخ غذایی این سرزمین کوچک برای خود شاخصه‌های بی‌همتایی هم دارد. در این مقاله تلاش کردیم شما را با برخی از معروف‌ترین غذاهای کش
غذاهای لذیذ هلندی

غذاها و خوراکی‌های خوش‌طعم زیادی در هلند وجود دارند که باید برخی از آن‌ها را حداقل یک‌بار امتحان کرد.
در ادامه فهرستی از خوراکی لذیذی که باید از تست کردن آن‌ها در هلند مطمئن شوید را برایتان نام می‌بریم! غذاهایی هلندی شاید به اندازه غذاهای فرانسوی و چینی شناخته شده نباشند اما در میان آن‌ها طعم‌هایی را خواهید یافت که هرگز از یادتان نمی‌رود.
پوفِرچِس | Poffertjesپوفرچس ها، پن کیک‌های نرم و کوچکی هستند که از خمیر ترش و آرد

[img]https://bisungasht.com/items/items/2161/tub/Retaj_Royale_Istanbul_1_bisungasht_560.jpg[/img]
هتل رتاج رویال استانبول یکی از لاکچری‌ترین مکان‌هایی است که طی تور استانبول خود می‌توانید در آن اقامت داشته باشید. البته فراموش نکنید از هتل رتاج رویال استانبول تا میدان تکسیم به عنوان مرکز شهر فاصله تقریبا زیادی وجود دارد.
اتاق‌های هتل رتاج رویال استانبول بسیار شیک تزیین شده‌اند. یک استخر سرپوشیده به همراه یک حمام استانبولی برای مجموعه در نظر گرفته شده است. برای دور نماندن از ب
بسته پذیرایی عصرانه
بسته پذیرایی عصرانه ی ایپک یک انتخاب مطمئن و سالم برای شماست ، بیشتر با آن آشنا شویم.
در سراسر جهان بزرگسالان و کودکان اقدام به مصرف مواد غذایی اعم از تنقلات ،میوه ها و آجیل ها و... در بین وعده های اصلی غذا می نمایند که میان وعده نامیده میشود.
برای میان وعده تعریف مشخص و خاصی وجود ندارد . اما آنچه مشخص و مهم است نقش این میان وعده ها و اسنک ها در رژیم غذایی افراد است.
بسیاری از تنقلات و آجیل هایی که به عنوان میان وعده مصرف می شو
نفخ شکم می‌تواند به دلیل مشکلات سلامتی همانند سندرم روده تحریک‌پذیر، انسداد یا سایر بیماری‌های گوارشی باشد یا تنها یک عادت ساده اشتباه در غذا خوردن آن را به وجود آورد. در هر صورت اگر نفخ شکم به یک عادت متداول تبدیل شد می‌بایست این مشکل را با پزشک در میان بگذارید.
اگر برای درمان نفخ شکم به پزشک مراجعه کرده باشید سؤالات متداولی در مورد خوردن غذای بیش از حد، بلعیدن هوا به هنگام غذا خوردن، یبوست، عدم تحمل لاکتوز یا آلرژی غذایی از شما پرسیده م
در این مقاله با تعدادی از میان وعده های معروف جهان آشنا می‌شوید.

غذا‌های محلی و سنتی هر کشور، نشانۀ هویت فرهنگی و سنت آشپزی آن کشور است. فرهنگ غذایی هر کشور، ویژگی‌های خود را دارد و علاقۀ مردم آن منطقه را شامل می‌شود. با برخی میان وعده های معروف جهان آشنا شوید.
آلمان

لبرکاس Leberkäs میان وعدۀ معروف آلمانی‌ است و بیشتر در جنوب این کشور تهیه می‌شود. لبرکاس را می‌توان در گروه سوسیس‌ها قرار داد. این غذا در فر با حرارت ملایم می‌پزد و با ن
سمبوسه یکی از غذاهای خوشمزه در جنوب ایران است که امروزه به عنوان یک اسنک یا میان وعده جای خود را در میان افراد باز کرده است. این غذا مانند بسیاری دیگر از غذاهای جنوبی، تند است و برای تهیه آن از سیب زمینی، پیاز، گوشت چرخ کرده و انواع سبزیجات معطر استفاده می‌شود. در این مقاله طرز تهیه سمبوسه را به شما آموزش خواهیم داد.

سنبوسه خوراکی است که از خمیر پهن‌شده درست می‌شود به همین دلیل نوعی پای محسوب می‌شود که میانش را با گوشت کوبیده و پیاز و ادو
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، اگر چه این روز‌ها افراد بیشتری به فکر سبک زندگی خود، به خصوص رژیم غذایی‎شان هستند، اما گاهی به دلیل نداشتن اطلاعات کافی، راه را اشتباه می‌روند. به عنوان مثال، همه ما از فواید سیب آگاهیم، اما اگر زمان درست مصرف این میوه را ندانیم، به جای فایده، به بدن‌مان آسیب می‌رسانیم. اگر می‌خواهید با شیوه درست زمان مصرف مواد غذایی آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید. موز شاید فکر کنید که خوردن موز در ه
سلام خوبید دوستان؟
میدونم غیبت هام طولانی شده خوب شاید یکم درونگرا شدم البته کارم خیلی تاثیر داشته در کم پیدایم، معمولا تا 6 گاهی 7 یا بیشتر سرکارم، یک ماهی هم هست میرم باشگاه، از سرکار میام سریع میرم باشگاه،که دوسه کوچه اونورتره، و راضی بودم وتغییرات بدنیم هم مشهود بوده هم دوستش داشتم، ورزش توی روحیه ام تاثیر آنچنانی نداشته ولی همینکه میدونم دارم سبک زندگیم رو از پشت میز نشینی میبرم سمت فعال تر شدن خودش لذت داره، شیرینی و قند و شکر رو حذف ک
اگر در معرض خطر قند خون بالا یا هیپرگلیسمی قرار دارید، موادغذایی مغذی می تواند بهترین داروی طبیعی به حساب آید. پیروی از یک رژیم غذایی سالم می تواند با حفظ سطوح طبیعی قند خون بعد از مصرف موادغذایی باعث بهبود سلامتی شود. هرچند سبزیجات به تنهایی قادر به کاهش قند خون نیستند، مصرف برخی از این موادغذایی در کمک به مدیریت قند خون موثر است.
نوشته شده در جولای 23, 2019توسط parstechonline
با ما باشید تا با یک ایده خلاقانه در فست فود برای فروش بیشتر آشنا گردید.
یک ایده خلاقانه در فست فود برای فروش بیشتراصلی ترین عامل ادامه کسب و کار موفق یک فست فود
اصلی ترین عامل ادامه کسب و کار یک فست فود ، ارتباط مداوم با مشتریان است .
ارتباط مداوم با مشتریان به این معنی است که مشتری فست فود شما را فراموش نکند .
بهترین حالت این است که مشتری نه تنها فست فود شما را
آجیل‌ها ترکیبات مفیدی برای گروه‌های مختلف
سنی هستند؛ این دانه‌های روغنی چربی و کالری زیادی دارند؛ چربی موجود در آنها از نوع
چربی‌های غیر اشباع است که اگر به میزان مجاز مصرف شوند برای بدن مفید هستند. چربی موجود در آجیل‌ها از نوع چربی تک غیر اشباع و چربی چند غیر اشباع است؛ اسیدهای چرب امگا 3 از نوع اسیدهای چرب چند
غیر اشباع هستند.

بسیاری از انواع آجیل به کاهش وزن کمک می
کنند و مطالعات متعدد نشان داده است که خوردن آجیل ممکن است به جلوگیری ا
دبی پایتخت امارات نیست ولی بدون شک مهم ترین و شلوغ ترین شهر این کشور و می توان گفت پایتخت توریستی آن است که توانسته هر ساله تعداد بی مشاری از افراد علاقه مند را به سمت خود بکشاند و در تجربه زندگی شما به یکی از بهترین و مناسب ترین مقاصد تبدیل شود ، همه ما شهر دبی را به مدرنیته و لوکس و ساحلی بودن می شناسیم و می دانیم که این شهر کویری جوان چند سالی بیشتر نیست که یه چنین پیشرفتی دست یافته و در جمع شهرهای توریستی قرار گرفته و بعضا تور دبی در صدر م
تور برزیل 
تور برزیل را می شود به تیتر یک کدام از تورهای جالب و پرهیجان معرفی کرد . پای کوبی کارنیوال که دارنده شهرتی جهانی است هر سال درین مرزوبوم برگزار میشود و مردم متعددی همراه با آن به جشن و پای کوبی می‌پردازند . دوست داران حیات وحش هم به برزیل علاقه‌مند خواهند شد و از ماجراجویی در تالاب‌ پانتانال و جنگل‌های آمازون لذت خواهند پیروزی . علاوه بر این , افرادی که به معماری دوران استعمار و شهرهای تاریخی عشق دارا‌هستند , هم از سالوادور دیدن
[img]https://bisungasht.com/items/items/1332/tub/Miramar_Hotel_1_bisungasht_560.jpg[/img]
هتل چهار ستاره میرامار بانکوک در مرکز شهر
بانکوک، فقط 10 دقیقه با رانندگی از خیابان Khao
San Road، واقع شده است. از هتل Miramar یک رانندگی کوتاه از شهر چین است؛ و جاذبه های گردشگری مانند
 کاخ بزرگ و معبد یومالد بودا در فاصله پیاده روی از این هتل می باشند.
از امکانات اصلی هتل میرامار میتوان به 127 اتاق و
سوئیت زیبا، رستوران و بار، صبحانه در دسترس، مراقبت از کودکان تور باکو در اتاق با هزینه اضافه، میز
پذیر
علی رغم همه ی تلخی ها و خستگی ها و استرس هاش ولی امروز پر بود از خوشحالیامروز از ۶ و چهل دقیقه صبح روزم شروع شد .بیدار شدم چون ساعت ۷ با یکی از مسئولای موسسمون جلسه داشتم و نمیخواستم خستگی بهونه ای بشه برای بدقولیم .جلسه ناجوانمردانه ای بود و تا ساعت ۸ ادامه پیدا کرد.خوب مرحله ی بعدی رفتن به جلسه با خانم باغبان تو شرکت بود . اما تمام انرژی و انگیزه و جون من سر جلسه ی صبح گرفته شده بود میدونستم این اولین سختی نیست و اخرینش هم نخواهد بود میدونستم م
میان وعده برای شما خوب است یا بد؟
میان وعده غذایی جزو جدا نشدنی زندگی امروز است، اما نظرات متفاوتی در مورد میان وعده وجود دارد.
برخی معتقدند که موجب سلامتی بدن است ، در حالی که برخی دیگر فکر می کنند می تواند به شما آسیب برساند و باعث افزایش وزن شود.
در اینجا نگاهی دقیق به میان وعده و چگونگی تأثیر آن بر سلامتی شما آورده شده است.
سایت ایپک باکس با فراهم کردن بسته های پذیرایی  میان وعده با بهترین مواد اولیه و کیفیت بالا اماده خدمت رسانی به شما عز
علی رغم همه ی تلخی ها و خستگی ها و استرس هاش ولی امروز پر بود از خوشحالیامروز از ۶ و چهل دقیقه صبح روزم شروع شد .بیدار شدم چون ساعت ۷ با یکی از مسئولای موسسمون جلسه داشتم و نمیخواستم خستگی بهونه ای بشه برای بدقولیم .جلسه ناجوانمردانه ای بود و تا ساعت ۸ ادامه پیدا کرد.خوب مرحله ی بعدی رفتن به جلسه با همکارم درمورد کار جدیدمون بود . اما تمام انرژی و انگیزه و جون من سر جلسه ی صبح گرفته شده بود میدونستم این اولین سختی نیست و اخرینش هم نخواهد بود میدو
غذاهای چینی همه جهان را تسخیر کرده‌اند. برخی از غذاهای سرزمین آفتاب با ذائقه ایرانی هم همخوانی دارد. در کشورهای غربی نیز هر روز بر شمار رستوران‌های چینی افزوده می‌شود و مالکان این رستوران‌ها امیدوارند بتوانند بازار شکم‌گردی جهان را قبضه کنند.در ادامه با عبیاتی همراه باشید.
اما چینی‌ها غذای جدیدی به منوی خود اضافه کرده‌اند که شنیدنش هم خوشایند نیست چه برسد به چشیدنش: برگر گوشت الاغ!در پکن، پایتخت کشور چین برگر گوشت الاغ یکی از مرسوم‌ت
بسیاری از مردم در سرتاسر جهان دارای لثه‌های بیمار هستند، لثه‌ها زمانی بیمار و ملتهب می‌شوند که باکتری‌های موجود در پلاک‌های تجمع یافته روی دندان باعث تورم ناحیه خط لثه در جایی که دندان بیرون آمده شوند. در نهایت این التهاب لثه باعث از دست دادن دندان خواهد شد. بیماری لثه گاهی منتهی به بیماری‌های قلبی، رماتیسم، دیابت، زایمان زودرس و سایر مشکلات سلامتی می‌شود. دهان شما آینه‌ای برای سایر قسمت‌های بدن است.
ممکن است این سوال برایتان پیش آید
راحت ترین روش کاهش وزن

توضیحات بیشتر

کاهش وزن اصولی و سریع: کاهش وزن ناگهانی / ورزش، برنامه رژیم ...۷ دی ۱۳۹۸ - به نقل از دکتر Diane Virginias یکی از ساده ترین راه ها برای حفظ سلامتی، ... بهترین روش برای کاهش وزن بدون اینکه احساس منع مصرف مواد غذایی را داشته ... بعضی اوقات این وضعیت باعث می شود بدن شما نتواند به راحتی وزن کم کرده و ...https://rooziato.com/rooziato.com › کاهش-وزن-2کاهش وزن با 10 تکنیک ساده برای افرادی که ورزش نمی کنند ...۲۴ دی ۱۳۹۶ - ورزش ک
برنجی که مشق می‌نویسد! شاید شنیدن این موضوع برای شما هم جالب و تعجب‌برانگیز باشد؛ پس با دلتا همراه باشید.برنج وحشی یا برنج نوک‎مدادی ( که دانه‎های آن شبیه اتود است) در اصل برنج نیست، برنج وحشی نوعی غله بومی آمریکا و کانادا است و در آن نواحی بسیار پرطرفدار است. کشاورزان این ماده را پس از جمع‎آوری و با پوسته‎ای که دارد، دودی می‎کنند؛ سپس پوست آن را در آورده و دانه برنج به‎دست‎آمده را صادر می‎کنند.
به گزارش مجله پیام دلتا، برنج وحشی یا برنج
15 آداب جذاب و بسیار جالب عروسی در سرتاسر دنیا
ازدواج یکی از مراسم های بسیار زیبا در سراسر دنیا است که این مراسم در کشورها و شهرهای مختلف دنیا بسیار متفاوت و جالب توجه می باشد. همچنین برخی از آداب جالب و جذاب عروسی وجود دارند که شاید برای سایر مردم در دیگر کشورها، جالب و عجیب و غریب باشد. در ادامه شما را با تعدادی از آداب عجیب و غریب عروسی در سراسر دنیا آشنا خواهیم نمود.
آداب جالب و جذاب عروسی در چین و کره
در کشور چین به هنگام بدرقه عروس، در کارو
تماشای نقاط دیدنی دبی نیاز به هفته های متوالی دارد تا در این شهر
حسابی به شما خوش بگذرد. اما اگر در تعطیلات آخر هفته قصد سفر به دبی را
دارید ما شما را راهنمایی می کنیم تا در 2 روز چه تفریحاتی در دبی انجام
دهیم پس با الفبای سفر همراه باشید.روز اولصبحبرای
شروع صبح خود را با قدم زدن در امتداد خیابان جمیرا بیچ رزیدنس Jumeirah
Beach Residence آغاز کنید و برای صبحانه بین طیف وسیعی از بوفه ها و کافه
های این منطقه یکی را انتخاب کنید. ما به شما رستوران Eggspectation که
تماشای نقاط دیدنی دبی نیاز به هفته های متوالی دارد تا در این شهر حسابی به شما خوش بگذرد. اما اگر در تعطیلات آخر هفته قصد سفر به دبی را دارید ما شما را راهنمایی می کنیم تا در 2 روز چه تفریحاتی در دبی انجام دهیم پس با الفبای سفر همراه باشید.روز اولصبحبرای شروع صبح خود را با قدم زدن در امتداد خیابان جمیرا بیچ رزیدنس Jumeirah Beach Residence آغاز کنید و برای صبحانه بین طیف وسیعی از بوفه ها و کافه های این منطقه یکی را انتخاب کنید. ما به شما رستوران Eggspectation که یک
خلاصه
قطع قندها و نشاسته ها (کربوهیدرات ها) از رژیم غذایی، اشتها و همچنین سطوح انسولین را کاهش می دهد و باعث می شود بدون احساس گرسنگی وزن از دست دهید.

پروتئین، چربی و سبزیجات بخورید
وعده های غذایی شما می بایست شامل یک منبع پروتئین، یک منبع چربی، سبزیجات و مقدار کمی کربوهیدرات باشد.
وعده های غذایی به این ترتیب به طور خودکار مصرف کربوهیدرات شما را به میزان توصیه شده ۲۰ تا ۵۰ گرم در روز کاهش می دهد.
منابع پروتئین
گوشت: گوشت گاو، مرغ، بره و غیره
باکو پایتخت کشور آذربایجان با تاریخی غنی و جاذبه های دیدنی مختلف و نزدیکی به ایران گردشگران زیادی را به سمت خود میکشاند.از پارکها و تفریحات مفرح تا بناهای تاریخی و غذاهای خوشمزه بخشی از جذابیتهای باکو می باشند.همراه با آژانس مسافرتی مهرپرواز با چند تفریح آن آشنا شوید.
گشت و گذار در پارک ملی قبوستان باکو
در فاصله 64 کیلومتری پایتخت آذربایجان و در قسمت جنوب غرب باکو پارک ملی تاریخی به نام قبوستان وجود دارد که در آن چیزهای دیدنی زیادی را می توا
دسر را معمولا در پایان وعده‌های غذایی، خصوصا وعده شام می‌خورند. در برخی کشورها، یک ظرف میوه یا نوشیدنی را هم به عنوان دسر در نظر می‌گیرند؛ اما معمولا دسرها شامل شیرینی‌های کوچک، بیسکوئیت، تارت، ژله، کوکی، پای، بستنی، پودینگ و... هستند.
با سفارش فینگر فود و سفارش آنلاین کیک تولد و سفارش شیرینی آنلاین در تهران از طریق وب‌سایت ناتلی، هر کجای شهر تهران که باشید در کوتاه‎ترین زمان ممکن به دسر مورد علاقه خود دسترسی خواهید داشت.
 در بعضی از
گراتن سیب زمینی از غذاهای ساده و خوش‌مزه به‌خصوص برای روزهایی است که ایدۀ خاصی برای ناهار یا شام ندارید.
گراتن سیب زمینی غذایی با ریشۀ فرانسوی است. گراتن یا گراتین در اصل به معنای رنده شده است که احتمالاً به پنیرپیتزای رنده شده و گاهی نان سوخاری رنده شده در این غذا اشاره دارد. گراتن سیب زمینی را هم با فر و هم بدون فر می‌توان تهیه کرد.
مواد لازم:
سیب‌زمینی: 500 گرم
گوشت چرخ‌کرده: ۲۰۰ گرم
قارچ: 500 گرم
فلفل‌دلمه‌ای: یک عدد
پیاز: ۲ عدد
رب گوجه‌فر
نکات طلایی برای رفع خستگی در سفرهای هوایی
چکیده مطلب
گروه رزرواسیون مسافرسلام، یکی از مجرب‌ترین و متعهدترین تیم‌های متخصص در زمینه رزرو هتل در ایران می‌باشد.اگر جز افرادی هستید که زیاد از سفرهای هوایی استفاده می‌کنید و پروازهای طولانی مدت دارید، برای رفع خستگی و حفظ سلامتی بیشتر، نکات طلایی برای رفع خستگی در سفرهای هوایی در این مقاله برایتان مفید است تا با رعایت این نکات انرژی بیشتری بدست آورید.
گردشگری تخصص ما و مشاوره سفر رسالت م
مطمئنا روش های فراوانی برای لاغری وجود دارد، از انواع رژیم های غذایی مانند رژیم لاغری آمریکایی و رژیم کانادایی گرفته تا انواع ورزش های چربی سوز و بدنسازی. اما آیا این روش ها برای همه موثر است؟ تا چه حد می توانند به کاهش وزن قابل توجه منجر شوند؟ و آیا این روش ها موجب لاغری غیر قابل بازگشت می شوند؟ بهترین روش لاغری کدام است؟ در ادامه به معرفی بهترین روش لاغری می پردازیم. این روش شامل راهکارهای مفید و موثری است که در همه جای دنیا مورد قبول مح
مویز سرشار از فیبر، آهن، پتاسیم و بسیاری دیگر از مواد مغذی است و فواید بسیاری برای سلامتی دارد.

مویز منبع انرژی، الکترولیت‌ها، ویتامین‌ها و املاح است. مویز، انگور خشک شده است که برخلاف سایر میوه‌های خشک، طی فرایند خشک شدن هیچ قندی به آن افزوده نمی‌شود. این خشکبار سرشار از فیبر، پتاسیم، آهن و سایر مواد مغذی است؛ اما چربی اشباع و کلسترول ندارد. ضمنا مویز، بدون گلوتن است. می‌تواند میان وعده‌ای بسیار سالم، مغذی و خوشمزه باشد که حاوی پلی ف
ساندویچ ها و فست فودها از غذاهای مورد علاقه ی کودکان محسوب می شوند، گر چه بزرگتر ها هم علاقه ی ویژه ای به این طور غذاها دارند ولی به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی و سالم نبودن تهیه ساندویچ ها در مراکز اغذیه فروشی ترجیح می دهند خود و فرزندان خود را از این غذاهای خوشمزه محروم کنند. اگر می خواهید یک ساندویچ سالم و خوشمزه را در منزل تهیه نمایید ما به شما توصیه می کنیم یک ساندویچ ساز خریداری نمایید. با استفاده از دستگاه ساندویچ ساز می توانید ساندویچ
بهترین میوه ها و خوراکی های طبیعی برای درمان و کنترل کبد چرب
در مان فوری کبد چرب با روش های طبیعی و استفاده از میوه ها مزایایی نسبت به مصرف داروها دارد که اصلی ترین آنها تقوی سیستم ایمنی بدن و افزایش مقاومت در برابر بیماری هاست. از آنجا که بیماری کبد چرب از جمله بیماری های خاموش و بی نشانه است، پیشگیری از ابتلا به آن از جمله اولویت ها قرار می گیرد.
زیرا این بیماری معمولا زمانی خود را نمایان می کند که ذرات چربی بخش زیادی از سلول های کبدی را به خ
در
ایروان پایتخت ارمنستان،
جاهای جذابی برای بازدید کردن وجود دارند و همچنین تفریحات لذت بخشی را می توانید
تجربه کنید. اما شاید همه گردشگران فرصت زیادی برای گردش در ایروان را نداشته
باشند و فقط با تهیه بلیط ایروان قصد یک مسافرت کوتاه مدت در ارمنستان را داشته
باشند به همین دلیل الفبای سفر به شما برنامه گردش 2 روزه در ایروان را ارائه می
دهد.
روز اول

صبح
اینکه
برای شروع گردش باید در صبح یک صبحانه مغذی بخورید یک واقعیت ثابت شده است. چراکه
شما به ا
جنگ ستارگان
ما درمورد اتفاقات هزاره بعد از بازگشت جدی چیز زیادی نمی دانیم ، اما بدیهی است که شخصی در این راه کارهای ترمیم کمی انجام داده است. ظرف راداری کشتی ، که در هنگام بازگشت جدی ویران شد ، یک جایگزین مستطیل شکل به شما داده شد که می توانید در طی The Force Awakens به وضوح ببینید. شاید توسط همان شخصی که به C-3PO بازوی قرمز خود را داده بود نصب شده باشد؟
R2-KTجنگ ستارگان
R2-KT ، یک نسخه صورتی از R2-D2 ، در ابتدا یک پروژه جامعه هوادار بود که برای کمک به بالا بردن ر
آدامس و این همه خاصیت؟اگر زیبایی بیشتری می‌خواهید، آدامس بجوید؛ اگر گیج و خنگ هستید،آدامس بجوید؛ اگر استرس دارید، آدامس بجوید؛ اگر سیگار می‌کشید یا چاق هستید، حتما آدامس بجوید.

آدامس فواید بسیار زیادی برای بدن انسان دارد؛ خانم‌ها اگر درپی زیبایی بیشتر خود هستند، آدامس بجوند؛ درست شنیدید. باید بگوییم که جویدن آدامس با کیفیت و استاندارد می‌تواند شما را چندین سال جوان‌تر کند.
به گزارش مجله دلتا، جویدن این ماده در ظاهر بی‌خاصیت می‌
اگر قصد دارید مطلع شوید کلا فینگر فود چیست ضروری است بسیار راحت بیان کنیم لقمه های نان و پنیر و گردو که مادرتان برای شما اماده می کرد سبکی از فینگرفود است ، در اصل فینگرفودها تکه های کوچک و تهیه شده غذا ، دسر ، شیرینی ها اند که جهت پذیرایی در ضیافت ها اماده می شوند و در اختیار مهمان ها قرار داده می شود. در این مطلب هم در خصوص این سبک خوراکی ها در ضیافت ها و جشن ها و تولد ها پرداخته ایم که می توانید از ان ها ایده بگیرید . با ما تا انتهای این مقاله هم
بهترین هتل های سئول

پایتخت کره جنوبی آمیزه‌ای چشمگیر از سنت و آینده است که بازتاب آن را در طراحی‌ بناها، علی‌الخصوص هتل‌های بی‌شمار این شهر می‌توان دید.
سئول هتل‌های فراوانی دارد و از آنجایی‌که یکی از دغدغه‌های گردشگران در این شهر اقامت در هتلی مناسب است، تلاش کرده‌ایم تا شما را با بهترین هتل‌های سئول آشنا کنیم. در این مقاله ۱۰ هتل بی‌همتای سئول را انتخاب کرده‌ایم که امکانات رفاهی با کیفیتی را در اختیار شما قرار می‌دهند. محیط ای
چهارشنبه کلاس زبان داشتیم. من تکالیفمو انجام داده بودم. ولی همسر وقت نکرده بود انجام بده. اومد خونه گفت چیکار کنیم؟ منم از خدا خواسته گفتم خب کلاسو کنسل کن. اصلا حالشو نداشتم برم کلاس. حتی توان نداشتم از جام بلند شم. پسره رو به سختی خوابونده بودم. معمولا وقتی میخوابه سریع میرم حاضر بشم. ولی اون روز وقتی خوابید منم همون جا افتادم و گوشی به  دست در حال نت گردی و استراحت بودم.
وقتی اومد خونه گفت چرا هنوز آماده نشدی؟ گفتم حال نداشتم.
وقتی قرار شد کل
چگونه از شر چربی های سمج شکم و پهلو های خود خلاص شویم؟ جواب این سؤال بسیار ساده است؛ با ورزش کردن! مجله دلتا همیشه همراه شما است.
لاغری پهلو و شکم در یک دقیقه! شاید این جمله کمی اغراق‌آمیز باشد اما واقعا بهترین ورزش ها برای لاغری پهلو کدام ورزش ها هستند؟ بگذارید این گونه بپرسیم که کدام ورزش های هوازی و خانگی می‌توانند شکم و پهلوی شما را صاف کنند و باعث آب شدن چربی های پهلو شوند؟ پنج دقیقه ورزش برای تناسب اندام بیشتر با مجله دلتا؛ همراه باشید
تک تک سیستم‌های بدن با آب کار می‌کنند. مایعات سموم را از اندام حیاتی بدن دفع می‏‌کنند. شاید فکر کنید ما با شتر وجه مشترک چندانی نداریم، اما یک چیزمان خیلی به هم می‌آید: «هر دوی ما قادریم ساعت‌های مدیدی را بدون نوشیدن آب سپری کنیم.» در این مقاله داستان خانمی از بریتانیا را می‌خوانید که با انجام یک رژیم ساده، زیبایی خود را دوباره به دست آوردو پوستی شاداب‌تر و جوان‌تر بدست آورد.حتما بخوانید: نوشیدن آب بعد از بیدار شدن از خواب چه فوایدی دارد
قرن هاست که از آرد نخود تو آشپزی هندوستان استفاده می شود. نخود یکی از حبوبات پرکاربرد با طعمی صبور و شبیه به مغزهاست. آرد نخود را می توان بوسیله استراحت تو ساختمان تمهید کرد. اغلب آردها محتوی گلوتن هستند. برخی افراد نمی توانند از غذاهای شامل گلوتن استفاده کنند. به تازگی تو سرتاسر گیتی از آرد نخود به عنوان جایگزین عاری گلوتن بخاطر آرد گندم کاربرد می شود. آرد نخود فواید بسیاری برای صلح و صفا دارد. در ادامهٔ این یادداشت با خواص آرد نخود و رویه ته
اگر به‌دنبال
فهرستی از تنقلات سالم برای محل کار تان می‌گردید ما در این نوشتار فهرستی از ۱۳ میان وعده و تنقلات سالم برای محل کار را برای‌تان گرد
آورده‌ایم.
اگر
فکر می‌کنید که در طول ساعات کاری در محل کار خود دلتان انواع خوراکی ها را می‌خواهد
تنقلات یا اسنک‌هایی را (هر کدام کم‌تر از ۲۰۰ کالری
دارند) که در این نوشتار ذکر شده‌اند همراه خود داشته باشید تا در طول روز در محل
کار چشم‌ و دل سیر باشید و هم کلی مواد مغذی و مفید به بدنتان رسانده با
التهاب
چند هفته پیش، غروب، سوار ماشین شدم تا بروم پارک ساحلیِ نزدیک خانه‌مان، بلال بخرم. نمه بارانی می‌آمد. ریز ریز و یواش. چند دقیقه مانده بود به اذان و من گوشه ی صندلیِ عقب ماشینی کِز کرده بودم. سرم را تکیه داده بودم به شیشه ی مثلثیِ دودی و زل زده‌بودم به بلورهای کوچکِ باران که زیر نور چراغ‌های تزیینیِ خیابان رنگ عوض می‌کردند. راننده آرام می‌راند و هر چند ثانیه یکبار برای آدم‌ها که در حاشیه ی خیابان، منتظر ایستاده بودند بوق می‌زد که یا
کودکان سرشار از خلاقیت هستند، زیرا هنوز در قید‌و‌بند قواعد و چارچوب‌های بزرگ‌ترها قرار نگرفته‌اند. اما مانند هرچیز دیگر، بزرگ‌ترها باید تفکر خلاق کودکان را هدایت کنند. این کار هم وظیفه‌ی والدین و هم وظیفه‌ی معلمان و مربیان است. در این مقاله، روش‌ها و بازی‌های متنوعی برای ایجاد و تقویت تفکر خلاق در کودکان به والدین و مسئولین مدارس یا مهدکودک‌ها معرفی شده است. قبل از خواندن این مقاله سعی کنید کلیشه‌ها و رسم‌و‌رسوم قدیمی را کنار بگذ
یک لاغری جانانه به رنگ سرخ با گریپ فروت تازه، خوشمزه و آبدار! میوه بهشتی، شاه میوه ضد دیابت و آبمیوه سرخ لاغری اینجا است؛ در مجله دلتا نه! در آشپزخانه شما!
گریپ فروت؛ میوه بهشتی و خوشمزه که همان گوشه های آشپزخانه یا شاید هم کنار سبد میوه زیر پرتقال و نارنگی خودش را مخفی کرده است؛ فقط کافی است که دستی تکان دهید و این میوه سرخ خوشمزه را مهمان بشقاب خود کنید.
آب گریپ فروت را دست کم نگیرید! این میوه سرخ بهشتی منبع غنی از آنتی اکسیدان و ویتامین c اس

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Xdinary Heroes VILLAINS